Awaryjne ogrzewanie

Posiadamy w swej ofercie również maszyny do awaryjnego ogrzewania i zasilania, poprzez nagrzewnice elektryczne,
gazowe, olejowe i agregat prądotwórczy.

Nagrzewnice, ze względu na ich mobilność, prostotę obsługi oraz cichą pracę są wykorzystywane praktycznie w różnych branżach. Sektory w których nagrzewnice przenośne cieszą się szczególną popularnością to budownictwo i prace remontowe, rolnictwo, warsztaty i magazyny, imprezy okolicznościowe, sytuacje kryzysowe zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz.

 

Płytowy promiennik podczerwieni

Płytowy promiennik podczerwieni, dzięki równomiernemu rozkładowi ciepła na całej swojej powierzchni jest odpowiedni zarówno do osuszania grubych murów po remoncie jak i do bezgłośnego ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych. Z pomocą płyty grzewczej na podczerwień można szybciej niż przy klasycznym osuszaniu osuszyć masywny mur. Pracuje bezgłośnie i nie emituje żadnych zapachów. Z tego powodu płyta grzewcza na podczerwień obok zastosowania do osuszania murów jest także idealna do ogrzewania zamieszkałych pomieszczeń!

Zalety praktyczne:
  • Innowacyjne materiały gwarantują równomierny rozkład ciepła na całej powierzchni
  • Izolacja tylnej strony urządzenia gwarantuje maksymalnie niskie zużycie energii i optymalne napromieniowanie obiektu osuszanego
  • Bardzo wydajny sposób ogrzewania za pomocą nie zanieczyszczającego środowiska promieniowania IR-C
  • Wymiana ciepła za pomocą fal świetlnych - bezpośrednie nagrzewanie obiektu bez strat konwekcyjnych
  • Czyste ciepło – bez hałasu, bez zapachu, bez kondensatu, bez zużywania tlenu

Nagrzewnica olejowa

Nagrzewnice olejowe to niedrogie rozwiązanie z zastosowaniem solidnej techniki w przypadku potrzeby ogrzania przy pomocy źródła ciepła bezpośrednio na miejscu.

Główną zaletą nagrzewnic olejowych z odprowadzeniem spalin jest oczywiście to, że powietrze przez nie wydmuchiwane oprócz bycia ogrzanym jest też całkowicie wolne od dymu. Dodatkowo takie cechy jak natychmiastowa gotowość do rozpoczęcia pracy, prostota obsługi i mobilność umożliwiająca wykorzystanie jednego urządzenia w różnych miejscach sprawia, że znajdują zastosowanie w praktycznie każdej branży.

Nagrzewnica elektryczna

Profesjonalna nagrzewnica elektryczna została specjalnie zaprojektowana z przeznaczeniem do pracy w ciężkich warunkach, jak na przykład na budowach, doskonale sprawdzi się również w przemyśle i rolnictwie. Ciepło wytwarzane wolne jest od kondensatu. Nagrzewnica ta nadaje się doskonale do zastosowania także w niewietrzonych pomieszczeniach, gdyż nie zużywa tlenu. W połączeniu z osuszaczem powietrza przyspiesza czas osuszania obiektów w trakcie budowy.

Agregat prądotwórczy

Agregat jest idealny nie tylko jako rezerwowe źródło zasilania, ale i do długotrwałej pracy. Sprawdza się przy zasilaniu awaryjnym: domu, biura, pojazdu, w samochodach kempingowych, ciężarówkach, traktorach, samochodach, w kempingach, domkach holenderskich, na łódkach, jachtach, w urządzeniach przemysłowych.
fundusze europejskie